پول ملی با اسم گذاری ظاهری تقویت نمی شود
نقدینه- یک استاد دانشگاه با انتقاد از سطحی نگری مدیران دولتی در برابر پول ملی گفت: پول ملی با اسم گذاری ظاهری تقویت نمی شود.
قیمت جهانی طلا روز اول شهریور
نقدینه- قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱درصد کاهش به ۱۴۹۶دلار و ۷۸سنت رسید.
ایران با اصلاحات ارزی به جنگ ترامپ رفت
نقدینه- ایران طی ماه‌های گذشته توانسته است با اجرای برخی سیاست‌های ارزی ارزش ریال را 30 درصد نسبت به اوایل سال 2019 افزایش دهد و از 156000 ریال در برابر دلار به 118000 ریال در برابر دلار برساند.
پروژه مشترک بازار سرمایه ایران و عراق
نقدینه- جانشین رئیس سازمان بورس در امور بین المل با اشاره به همکاری‌های مشترک بازار سرمایه ایران و عراق، گفت: هیاتی از بازار سرمایه ایران و عراق قرار است در پروژه‌ای مشترک با هم همکاری داشته باشند که در این پروژه، هیات ایرانی تجربیاتش از ساختارِ تامین مالی را در اختیار هیات عراقی قرار می‌دهد.
نامه وزیر اقتصاد به معاون اول رئیس جمهوری در مورد واگذاری ها
نقدینه- فرهاد دژپسند در نامه ای به اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور درباره روند واگذاری شرکت هواپیمایی ایرتور که برخی میگویند در زمان ریاست پوری حسینی بر سازمان خصوصی سازی با قیمت نازل واگذار شده، از این واگذاری دفاع کرد.
قیمت مسکن دوباره گران خواهد شد؟
نقدینه-  یک کارشناس با بیان این‌که هم‌اکنون می‌توان با اطمینان از پایان دوره رونق مسکن صحبت کرد، افزود: هدایت امکانات و تقاضای مسکن به اطراف کلانشهرها، کنترل نقدینگی و مهار تورم برای ادامه‌ی روند آرام بازار ملک ضروری است.
راه‌اندازی باشگاه مشتریان بیمه کوثر
نقدینه- باشگاه مشتریان بیمه کوثر به‌منظور افزایش رضایت بیمه‌شدگان و مشتریان وفادار راه‌اندازی شد.
بررسی سیاست‌های ارزی دولت
نقدینه- در گفت‌وگو با احمد عزیزی معاون پیشین بانک‌مرکزی به بررسی سیاست‌های اقتصادی دولت پرداخت.
حباب سکه تمام به ۵۰ هزار تومان کاهش یافت
نقدینه- یک کارشناس بازار طلا و سکه با بیان اینکه با آغاز ماه محرم حباب سکه بیش از گذشته تخلیه خواهد شد و در حال حاضر حباب سکه تمام به ۵۰هزار تومان رسیده است، گفت: در روزهای پایانی هفته در پی کاهش ارزش انس جهانی و ثبات ارزش دلار قیمت طلا و انواع سکه روند نزولی به خود گرفت.
حذف صفرها از پول ملی را نمی‌توان سیاست پولی دانست
نقدینه- یک استاد دانشگاه اظهار داشت: در سیاست پولی با ابزارهایی مانند نرخ سود یا نقدینگی و همچنین هدایت نقدینگی جهت تامین مالی بنگاه‌ها به دنبال اهدافی مانند تحت تاثیر قرار دادن تولید یا تورم هستند بنابراین با حذف صفرها نمی‌توان انتظار داشت که متغیرهایی مانند تورم، اشتغال یا توزیع درآمد بهتر شود.
ایران خودرو در یک‌روز بیش از 4 هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان داد
نقدینه- گروه صنعتی ایران خودرو در اقدامی بی‌سابقه موفق به تحویل 4 هزار و 266 دستگاه خودرو به مشتریان شد.
اهمیت ارائه اپلیکیشن ها با سرعت بالا در صنعت بانکداری
نقدینه- مدیرعامل شرکت سرو حامی پارس اعلام کرد : قابلیت ارائه سرویس ها و اپلیکیشن های بانکی با سرعت بالا یکی از عوامل مهم حضور در بازار برای بانک ها به شمار می‌رود.
ادامه افت قیمت اوراق تسهیلات مسکن
نقدینه- آمار داد و ستدهای اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس مشخص می‌کند که قیمت این اوراق همچنان در یک شیب نزولی قرار دارد به طوری که ارزش این اوراق در حال حاضر به طور میانگین به زیر ۴۴هزار تومان رسیده است.
سهل‌انگاری شهروندان دلیل برداشت غیر مجاز از حساب بانکی
نقدینه- گزارش‌های پلیس فتا نشان می‌دهد که برداشت غیر مجاز از حساب بانکی به دلیل سهل‌انگاری شهروندان و عدم حراست از رمز اول و دوم کارت بانکی در زمره جرایم سایبری ایران قرار گرفته است.
بانک‌ها می‌خواهند بنگاه‌دار نباشند، نمی‌شود!
نقدینه- مواردی چون تهاتر بدهی دولت، تملیک وثایق بدهکاران، و فعالیت شرکت‌های سرمایه‌گذاری در بورس طی سال‌ها بانک‌ها به سمت بنگاه‌داری و تملیک اموالی برده است که فروش آن در شرایط رکود اقتصادی به این آسانی نیست.
ارتباطات بانکی ایران و افغانستان نیازمند تقویت بیشتر است
نقدینه- نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با بیان اینکه روابط بانکی ایران و افغانستان به طور کامل قطع نیست، گفت: این ارتباطات ضعیف است و باید تقویت شود.
اقدام ایران برای ارزش‌گذاری مجدد پول ملی اساسی است
نقدینه- شبکه خبری CNBC در گزارش ویژه‌ای به تصمیم دولت ایران برای کاهش چهار صفر از واحد پول ملی پرداخت.
دبیر و اعضای شورای سیاستگذاری همایش ملی بیمه و توسعه منصوب شدند
نقدینه- رئیس کل بیمه مرکزی طی احکامی، دبیر و اعضای شورای سیاستگذاری بیست و ششمین همایش بیمه و توسعه را منصوب کرد.
117درصد از اهداف صدور ضمانت‌نامه بانک پاسارگاد محقق شد
 نقدینه- بانک پاسارگاد با ارایه‌ی بسته حمایتی ویژه به فعالان اقتصادی کشور، توانست 117درصد از اهداف 5ماهه اول سال 1398 را محقق کند. میزان صدور ضمانت‌نامه در این بانک نسبت به عملکرد مشابه در سال گذشته، 242 درصد رشد داشته است.
فروش بیمه‌نامه حین تحصیل طرح نو بیمه رازی
نقدینه- شرکت بیمه رازی در اقدامی نو شرایط جدیدی برای نمایندگان فروش بیمه‌های عمر تعریف کرد.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.