خودکفایی خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) از تسهیلات بانک کشاورزی
نقدینه- بانک کشاورزی سال گذشته با پرداخت بالغ بر 5600 فقره تسهیلات اشتغالزا باهدف امرار معاش و ایجاد کسب و کار جدید به خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) ، 2000 خانوار تحت پوشش را به خود کفایی رساند و از پوشش این کمیته بی نیاز کرد.
عسگراولادی ۱۶.۶میلیون یورو صادرات داشته ولی هیچ اطلاعاتی ارائه نکرده
نقدینه- بانک مرکزی در واکنش تندی به اظهارات عسگراولادی درباره سامانه نیما اعلام کرد: برخی آقایان طی سالیان طولانی در اتاق‌های بسته حوزه تجارت خارجی کشور را قبضه کرده‌اند و صرفاً منافع شخصی و گروهی خود را می‌بینند.
بانک مرکزی در برابر فشارها مقاومت کند
نقدینه- یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه صادرات ریالی، زمینه‌ساز «خروج سرمایه»، «پولشویی» و « تامین مالی قاچاق کالا و مواد مخدر» است، گفت: بانک مرکزی باید در برابر فشار شرکت‌های خصولتی و خصوصی برای احیای مجدد صادرات ریالی مقاومت کند.
مجلس تکلیف دولت را در تسویه بدهی‌های قطعی‌اش مشخص کرد
نقدینه- نمایندگان مجلس شورای اسلامی تکلیف دولت را در تسویه بدهی های قطعی اش به اشخاص حقیقی و حقوقی که در چهارچوب قوانین و مقررات مربوط تا پایان سال ۹۷ایجاد شده، روشن کرد.
ارائه خدمات متنوع بانکی از طریق سامانه سلام پست بانک ایران
نقدینه- اینترنت بانک پست بانک ایران در بستر یکی از پیشرفته ترین نرم افزارهای بانکی کشور با امکان ارائه خدمات متنوع، نقش مهمی در افزایش رضایتمندی مشتریان این بانک داشته و میزان استفاده از این خدمت درسطح کشور به نحو چشم گیری درحال افزایش است و یکی از بخش های سامانه سلام و میزخدمت الکترونیکی این بانک است.
با بانک ملی ایران در ارتباط باشید
نقدینه- بانک ملی ایران در کنار خدمات متنوعی که به مشتریان خود ارائه می کند، آماده دریافت نظر مخاطبان درباره این خدمات است.
سامانه جامع وصول مطالبات بانک توسعه صادرات راه اندازی شد
نقدینه- صالح آبادی در آیین رونمایی از سامانه جامع وصول مطالبات بانک توسعه صادرات گفت : برای استفاده از تکنولوژی های جدید مانند بلاک چین در بانک آمادگی داریم.
از اپلیکیشن های پرداخت و فین تک ها تا بانکداری باز و حوزه پرداخت خرد
نقدینه- نیازها و بازارهای جدید و رو به گسترش، بسیاری از فعالین حوزه پرداخت و بانکداری الکترونیک را مشتاق کرده تا پیش بینی دقیق تری از رویدادها و دغدغه های آتی داشته باشند تا استراتژی مطلوب تری در مواجهه با آینده در پیش بگیرند.
دشمن سرمایه اجتماعی نظام را هدف گرفته است
 نقدینه- وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در دومین همایش ملی اقتصاد دفاع، تاکید کرد: دشمن از طریق هدف گرفتن و ایجاد تنگنا در معیشت مردم، قصد ضربه زدن به سرمایه اجتماعی نظام را دارد.
منابع انسانی مهمترین عامل کسب برتری نسبت به رقبا است
نقدینه- جلسه هم اندیشی مدیران و کارکنان استانهای البرز، قزوین و زنجان بانک ایران زمین با حضور مدیر منطقه، کارکنان و متصدیان شعب استانهای یاد شده با هدف بررسی عملکرد شش ماهه برگزار شد.
بیمه ما حائز رتبه نخست در حمایت از کارمندان منا 2018شد
نقدینه- شرکت سهامی بیمه "ما" جایزه Employee Benefits Provider سال 2018 منا» را از آن خود کرد.
پژوهشکده بیمه همگام با نیازسنجی صنعت بیمه فعالیت کند
نقدینه- پژوهشکده بیمه علاوه بر دنبال کردن مباحث تخصصی باید خود را در سطح افکار عمومی نیز مطرح کند.
پرداخت 48 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری توسط بانک ملی
نقدینه- بانک ملی ایران در ده ماه ابتدای امسال بیش از 48 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری به متقاضیان پرداخت کرده است.
مجمع سالانه شرکت گروه مالی بانک توسعه تعاون برگزار شد
نقدینه- مجمع سالانه شرکت گروه مالی بانک توسعه تعاون، با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون و مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره شرکت گروه مالی، مدیر اعتباری و سرمایه‌گذاری و طرح و برنامه بانک برگزار شد و براین اساس صورت‌های مالی منتهی به سال 97 این شرکت مطلوب ارزیابی شد.
شفافیت هدف اصلی سامانه نیماست
نقدینه- یکی از صادرکنندگان مشهور که سالیان طولانی از محل منابع و امکانات کشور فعالیت تجاری دارد و رئیس اتاق مشترک ایران و چین است اخیرا در اظهاراتی مدعی شده است : سه ماه است که صادراتی نداشته‌ام و با ندانم‌کاری بانک مرکزی صادرات کشور قفل شده است؛ وی معتقد است در صورت عدم اصلاح این شرایط، بهار سختی را پیش رو خواهیم داشت، همچنین در خصوص سامانه نیما عنوان کرده است نیما دفتر دستکی است که آقایان راه انداخته‌اند و چند صراف را دور هم جمع کرده‌اند و اسمش را نیما گذاشته‌اند.
مجلس سقف فاینانس در سال ۹۸ را ۳۰ میلیارد دلار تعیین کرد
نقدینه- نمایندگان مجلس شورای اسلامی سقف تسهیلات تامین مالی خارجی(فاینانس) برای طرح ها را در سال ۹۸، ۳۰میلیارد دلار تعیین کردند.
5380.3 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش های اقتصادی پرداخت شد
نقدینه- تسهیلات پرداختی بانک‌ها طی 10 ماهه سال 1397 به بخش‌های اقتصادی مبلغ 5380.3 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 757.3 هزار ميليارد ريال (معادل 16.4درصد) افزايش داشته است.
حقوقِ تا دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان مالیات ندارد
نقدینه- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: میانگین افزایش حقوق در لایحه بودجه سال آینده ۲۰درصد است و حقوق ها تا دو میلیون و ۷۵۰هزار تومان مالیات ندارد.
شناسایی ۱۷۶ شرکت دولتی سودده
نقدینه- بررسی مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸نشان می‌دهد از لیست ۳۸۵شرکت مندرج در لایحه بودجه حدود ۱۷۶شرکت سودده و مابقی یا در نقطه سربه‌سر و یا زیان‌ده می‌باشند.
بانک مرکزی درباره بازگشت ارز حاصل از صادرات تصمیمات جدید گرفت
نقدینه- رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: بانک مرکزی به‌تازگی پذیرفته تا صادرکنندگانی که تا ۱۶مرداد ۹۷کالای صادراتی خود را به‌صورت ریالی به عراق و افغانستان فروخته‌اند، با ارائه اسناد مثبته‌، رفع تعهد ارزی حساب شده و رفع تعهد صورت گیرد.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.